Najpiękniejszy salon kwiatowy w centrum Warszawy – Flora Concept

Najpiękniejsze miejsca to te, w których czujesz pasję.  I jeśli nawet sądzisz, że to wcale nie ma znaczenia, nie znasz siły marzeń i pasji drzemiącej w drugim człowieku, która nie tylko może ,,przenosić góry” ale także inspirować, uszczęśliwiać, wywoływać uśmiech na twarzy. Flora Concept jest takim właśnie miejscem – maleńkim punktem na mapie Warszawy, z ogromną dawką inspirującego, pachnącego piękna.

Andrzej Sawicki, właściciel Flora Concept to najlepszy przykład na to, że warto gonić za marzeniami. Pewnego dnia wszystko postawił na jedną kartę, a efektem tej gry jest jeden z najbardziej wyjątkowych salonów kwiatowych w Warszawie.

NIE TYLKO KWIATY

W tym miejscu, typowe bukiety to jedynie dodatek. Prawdziwym klejnotem Flora Concept są LASY. Zielone kompozycje żywych roślin, zamknięte w szklanych kopułach, przywodzą namiastkę natury, ale też są niezwykłym dodatkiem każdego modernistycznego wnętrza.

Silną stroną marki są także eventy. Bez względu na to, czy preferujesz spektakularny wieczór, czy kameralną uroczystość – Andrzej jak nikt inny wie w jaki sposób odpowiednią oprawą wyszukanych roślin nadać Twojemu wydarzeniu iście bajkową scenerię.

PACHNĄCE SERCE WARSZAWY

Flower Concept znajduje się w samym Centrum, na ulicy Brackiej 11/13. Niewielka powierzchnia skrywa ogromne możliwości, które jedynie musisz odkryć 🙂

FLOWER BOXY

Nie ma bardziej eleganckiej i pewnej w efekcie kompozycji kwiatowej niż kwiaty ukryte w pudełku. Warto zwrócić tu uwagę, że przez panujący na nie trend, trudno znaleźć takie, które będą w przystępnych cenach. I tu niespodzianka – przepiękne, spektakularne boxy możecie dostać już od 100 zł! Co więcej, nie musicie na nie czekać godzinami, dostępne są niemal od ręki.

Flower Concept to przede wszystkim dbałość o szczegóły w oparciu o solidną wiedzę branżową. Andrzej nie tylko zna wszystkie nazwy kwiatów znajdujących się w jego salonie, ale także potrafi opowiadać o nich w taki sposób, że nie wyjdziesz stamtąd bez dodatkowej, inspirującej dawki wiedzy. Podczas śniadań prasowych potrafi umilić czas słuchaczom kreatywnymi warsztatami florystycznymi oraz zadbać by naturalna ściana kwiatowa biła <żywym> blaskiem przez cały dzień, będąc przy tym unikalnym dodatkiem zdjęciowym.

Koniecznie zajrzyjcie na profile społecznościowe sklepu: Facebook oraz Instagram


.

.

.