Personalna torebka od INDYWIDUUM

Uwielbiamy twórców z pasją, artystów, którzy wychodzą na przeciw rynkowym oczekiwaniom, ale także spełniają własne marzenia. Marka Indywiduum powstała z myślą o kobiecie nietypowej, nieszablonowej, która kroczy własną ścieżką. Styl wykreowany przez nią jest niezależny, indywidualny. Wierzy, że siła wyrażania siebie tkwi w szczególe, a jednym z nich może być unikalny dodatek do jej nieprzeciętnej osobowości.

Indywiduum to młoda jeszcze marka unikatowych torebek, głównie kopertówek wykonanych ręcznie ze skóry ekologicznej. Wszystkie torebki są sygnowane inicjałami właścicielek – każda z torebek posiada wewnątrz monogram w wybranym stylu.  Starannie wyszywane inicjały mają na celu podkreślenie wyjątkowości każdej z kobiet do której należą. To zdecydowanie torebki z przesłaniem. Klaudia, właścicielka marki sama mówi:

Dziś w dobie wszechobecnej komercji oraz przeciętności, z trudem jest znaleźć produkt wyjątkowy, który pozostanie z nami na lata i będzie stanowić wyjątkową pamiątkę przeszłości dla naszych bliskich. Indywiduum tworzy produkt powszechnego użytku z sercem, pasją, podkreślając Twoją niepowtarzalność. Zajrzyjcie koniecznie na profil marki @in_dywiduum 

 

 

 

 

 

42 przemyślenia nt. „Personalna torebka od INDYWIDUUM

  1. Pingback: cialisvi.com

Możliwość komentowania jest wyłączona.