Personalna torebka od INDYWIDUUM

Uwielbiamy twórców z pasją, artystów, którzy wychodzą na przeciw rynkowym oczekiwaniom, ale także spełniają własne marzenia. Marka Indywiduum powstała z myślą o kobiecie nietypowej, nieszablonowej, która kroczy własną ścieżką. Styl wykreowany przez nią jest niezależny, indywidualny. Wierzy, że siła wyrażania siebie tkwi w szczególe, a jednym z nich może być unikalny dodatek do jej nieprzeciętnej osobowości.

Indywiduum to młoda jeszcze marka unikatowych torebek, głównie kopertówek wykonanych ręcznie ze skóry ekologicznej. Wszystkie torebki są sygnowane inicjałami właścicielek – każda z torebek posiada wewnątrz monogram w wybranym stylu.  Starannie wyszywane inicjały mają na celu podkreślenie wyjątkowości każdej z kobiet do której należą. To zdecydowanie torebki z przesłaniem. Klaudia, właścicielka marki sama mówi:

Dziś w dobie wszechobecnej komercji oraz przeciętności, z trudem jest znaleźć produkt wyjątkowy, który pozostanie z nami na lata i będzie stanowić wyjątkową pamiątkę przeszłości dla naszych bliskich. Indywiduum tworzy produkt powszechnego użytku z sercem, pasją, podkreślając Twoją niepowtarzalność. Zajrzyjcie koniecznie na profil marki @in_dywiduum 

 

 

 

 

 

46 przemyśleń nt. „Personalna torebka od INDYWIDUUM

 1. Pingback: Shemale.UK
 2. Pingback: gambar pemandangan
 3. Pingback: roofing contractor
 4. Pingback: TWN Pools
 5. Pingback: Sistem Klinik
 6. Pingback: DMPK
 7. Pingback: online loans
 8. Pingback: zdporn.com
 9. Pingback: seo company
 10. Pingback: Learn Now
 11. Pingback: Festivales
 12. Pingback: mondo sonoro
 13. Pingback: must watch
 14. Pingback: Sexo
 15. Pingback: friv
 16. Pingback: law diyala
 17. Pingback: engineering
 18. Pingback: my site
 19. Pingback: Bdsm chat
 20. Pingback: cpns 2018 hari ini
 21. Pingback: Lake Texoma Guide
 22. Pingback: www.graphxdiva.com

Możliwość komentowania jest wyłączona.