LOT & YONELLE

Linie Lotnicze LOT i polska marka kosmetyczna YONELLE stworzyli wspólnie projekt, który zdecydowanie odmienia lotniskową monotonie. Jak często zdarza Ci się biec na samolot, że nie dostrzegasz co nowego pojawiło się na lotnisku? Lub lepiej – jak dobrze znasz to uczucie gdy czas oczekiwania na samolot dłuży się nieubłagalnie? Mamy tu coś, co nie tylko zachęci Cię do wcześniejszego przyjazdu na lotnisko, ale zainspiruje do częstszych podróży! 

W Salonie LOT BUSINESS LOUNGE POLONEZ na lotnisku Chopina w Warszawie ponad rok temu została otwarta strefa

Dedykowane menu zabiegowe zostało dopasowane do specyfiki miejsca i oczekiwań podróżujących. Pasażerowie oczekujący na samolot, mogą skorzystać z sześciu specjalnie opracowanych ekspresowych zabiegów kosmetycznych tj. Cavipeeling, Ekspresowy zabieg piękności, S.O.S. dla pleców, Luksusowa odnowa biologiczna dłoni, Refleksologiczny masaż stóp czy S.O.S. wokół oczu. Do zabiegów wykorzystywane są kosmetyki marki YONELLE, których działanie wprawiło naszą redakcję w pozytywne osłupienie.

W okresie od listopada 2016 do października 2017 z zabiegów skorzystało prawie 3 tysiące osób,  w tym ponad połowa to mężczyźni,  średnio to 10 osób dziennie. Największą popularnością cieszył się Ekspresowy zabieg piękności na twarz, S.O.S. dla pleców oraz Refleksologiczny masaż stóp.

Jak mówi Anna Kowalczyk odpowiedzialna za projekt ze strony PLL LOT:

„Usługi kosmetyczne oferowane są jedynie w najbardziej prestiżowych salonach Executive Lounge na świecie. Jesteśmy niezwykle dumni, że wraz z ofertą Yonelle, Salon LOT Business Lounge Polonez, jest w gronie najlepszych. Decydując się na współpracę z YONELLE postawiliśmy na najwyższej jakości usługi i kosmetyki z Polski. Oferowane przez YONELLE zabiegi spotykają się z pozytywnym przyjęciem naszych Pasażerów i sprawiają, że z jeszcze większą przyjemnością myślą o lotach z Warszawy.”

Marka YONELLE wyposażyła również łazienki w Salonie LOT w ręczniki kąpielowe oraz zestawy do demakijażu dla pań.

Mini salon piękności to tylko część fantastycznej strefy VIP zaprojektowanej przez LOT. Czeka na Ciebie kaskada roślin, cisza niespotykana w żadnej innej części lotniska, najpyszniejsze smakołyki i strefa relaksu z ulubionym czasopismem.

Miejsce bez wątpienia nie tylko godne uwagi choćby na chwilę, ale także wprawiające w dumę, bo Lotnisko Chopina staje się naprawdę konkurencyjne na arenie międzynarodowej!