MIND BLOW PARTY

Wczoraj wieczorem klub Smolna 38 zapłonął żywym ogniem za sprawą MIND BLOW PARTY!

LA MANIA zamiast klasycznego pokazu postawiła na prezentację looków w formie tanecznego performance’u. 

Goście mieli okazję podziwiać kolekcję zaprezentowaną przez tancerzy, którzy zaprosili widzów do świata MIND BLOW. Choreografią występów zajął się Marcin Mroziński, na co dzień związany z m.in. z 45 Degrees by Cirque Du Soleil. Zmysłową grę z nieznajomymi podsycał także występ światowej sławy tancerza vouge – Kendalla Muglera, nad którego reżyserią show czuwał Błażej Szychowski.

LA MANIA konsekwentnie realizuje swoją rewolucję MIND BLOW, zachęcając do otwierania się na nowe doznania i redefiniując skostniałe znaczenia – tym razem podjęła temat przyjaźni i naszej otwartości do zawierania znajomości. Za pomocą stworzonej na potrzeby wydarzenia aplikacji LA MANIA MIND BLOW goście mogli prowadzić grę z nieznajomymi.

Nowe znajomości to najczęściej początek nowych możliwości, emocji, fascynacji, inspiracji. Współczesne czasy, wbrew pozorom, nie ułatwiają nam rozpoczynania pełnowartościowych relacji czy dbania o naszych przyjaciół. Zdawkowe kontakty poprzez internetowe komunikatory, dają iluzję prawdziwego spotkania z drugą osobą. Dlatego na potrzeby
LA MANIA MIND BLOW PARTY przewrotnie stworzyliśmy aplikację, która ma nas przenieść do świata relacji offline. Aplikacja ma pomóc jedynie w pierwszym kroku, przynieść informacje, które mogą być punktem wyjścia do dalszej rozmowy
– powiedziała Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna marki LA MANIA.

Wybór miejsca MIND BLOW PARTY nie jest przypadkowy – klub Smolna 38 był tłem dla pierwszej kampanii MIND BLOW z Mają Sablewską. Kręte korytarze, ciemne pomieszczania stanowią idealny kontekst do gry. Let’s play!

 

 

Częścią LA MANIA MIND BLOW PARTY zostali partnerzy:

  • Semilac® – profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci.
  • Neauvia – producent rozwiązań technologicznych dla medycyny estetycznej.
  • Badura – razem z marką LA MANIA stworzyła kolekcję butów BADURA X LA MANIA
  • Marka Somersby zadbała o podniebienia gości, serwując napoje z portfolio marki.
  • Cointreau – stworzyło specjalnego drinka MIND BLOW na bazie likieru pomarańczowego.
  • Cisowianka Perlage orzeźwiła delikatnie musującą wodą.
  • Be Raw Ewa Chodakowska – zdrowe przekąski od Ewy Chodakowskiej pojawiły się na backstage’u party.

 

@zdjęcia Filip Okopny