Gdańskie spotkanie w kobiecym stylu

Jest takie francuskie powiedzenie: ,,Sta­tek jest bez­pie­czniej­szy, gdy kot­wiczy w por­cie. Nie po to jed­nak bu­duje się statki….” Nasze słabości, strach, kompleksy – własne demony, które skrywamy znacznie łatwiej jest uciszyć gdy ukryjemy w domu. Głęboko w sobie, w swoim wnętrzu, bez dostępu światła dziennego. Bez dostępu do codzienności. Zbyt często jednak zapominamy, że z tymi ,,demonami” nie musimy żyć. Nie musimy godzić się na ich obecność w naszym  życiu. Jednak jedyną drogą do ich pogrzebania jest wyjście spoza znanej nam strefy. Spoza naszej zamkniętej codzienności i nie chodzi tu o dom, lecz o obcowanie wśród ludzi, którzy samą charyzmą odstraszają to, co negatywne. A przecież najsilniejsza moc ziemi spoczywa w Kobiecych Serach…

Uczestniczki „Spotkania w kobiecym stylu”  dowiedziały się m.in.

  • Jak żyć pełnią życia, jak osiągnąć i zachować w swoim życiu poczucie radości, pełni zdrowia oraz sensu i harmonii
  • Jak celebrować codzienność
  • Jak pokonać nieśmiałość i zdobyć pewność siebie
  • Że warto podążać za swoimi pasjami oraz, że każdy ma prawo być zagubionym lecz również każdy ma obowiązek być szczęśliwym człowiekiem : )
  • Jak akceptować siebie, szanować siebie i w końcu jak siebie POKOCHAĆ

Historie prelegentek ,,Spotkania w kobiecym stylu” otwierają oczy na rzeczywistość, serce na przyszłość i zamykają umysł na przeszłość.

 

 

Agnieszka Maciąg każdego dnia zachęca, by uczyć się dostrzegania piękna i szczęścia w prostocie. Kocha twórcze, kreatywne życie we wszelkich przejawach, naturę oraz zdrowy i świadomy styl życia. Odnajduje natchnienie w naturze, miłości, życiu, sztuce, literaturze czy… promieniu słońca. Podczas Spotkania dzieli się wiedzą jak żyć PEŁNIĄ ŻYCIA, czyli jak osiągnąć  i zachować w swoim życiu poczucie radości, pełni zdrowia oraz sensu i harmonii

 

 

Dagmara Skalska to prawdziwa wojowniczka współczesnych czasów. Stoczyła niewyobrażalną walkę z przeciwnościami losu. Wygrała walkę ze śmiercią, żałobą,chorobą i depresją. Jeśli boisz się jakiejkolwiek walki lub uważasz, że jest bezskuteczna lub na nią za późno, musisz poznać jej historię. ,,Egoizm to nie grzech.​” to zarówno tytuł przeprowadzonego przez Dagmarę szkolenia, jak również dywiza, którą niesie w świat każdego dnia.

 

 

 

Magdalena Malicka to przykład kobiety, która z pełną świadomością zwolniła tempo niezwykle ekscytującego życia by odnaleźć siebie. Wierzy w to, że tylko człowiek szczęśliwy jest w stanie pomagać innym, a losy pojedynczego człowieka wpływają na losy świata oraz, że szczęście nie jest darem od losu; szczęście to jest konkretna wiedza, którą można i trzeba zdobyć i zastosować we własnym życiu.

 

 

 

Strach ma wielkie oczy tylko w ciemności. Jeśli dostrzegasz, że coś idzie w złą stronę, zbacza z Twojego kursu, to czysty znak, że potrzebujesz więcej energii, więcej motywacji i jeszcze więcej materiału do stworzenia własnego szczęścia. Spotkania takie jak to dają nie tylko nadzieję na lepsze jutro, ale umacniają Cię w czystej formie wiedzy, której nie uczą nas w szkole… A powinni.

SPRAWDŹ SZKOLENIA >>>