Sztuka kochania według Mateusza Stankiewicza i Łukasza Jemioła

Jak idealnie połączyć dedykowaną kolekcję basic z nadchodzącym świętem zakochanych? Łukasz Jemioł sprawił nam niespodziankę w postaci projektu z jednym z najpopularniejszych fotografów mody – Mateuszem Stankiewiczem. Współpraca nas oczarowała niepowtarzalną atmosferą miłości i to na dzień przed walentynkami!

Jeśli jeszcze nie znasz twórczości Mateusza, z pewnością usłyszysz o nim wkrótce. Pracował już z Anją Rubik, Maryną Linchuk, Karmen Pedaru, Freją Beha Erichsen, Julią Stegner i Carą Delevingne, a to zaledwie garstka bogatego portfolio Mateusza Stankiewicza.  Pasjonat motocykli, okularów i płyt winylowych. Jego fotografie cechuje przede wszystkim dynamika – z pewnością nie ujrzycie tu stoickiego spokoju i nudy. Intryguje i zaskakuje nieustannie.

Kampania wizerunkowa nowej kolekcji Łukasza Jemioła ,,First love, second sex ; First sex second love” została wzbogacona sesją zdjęciową Mateusza. który przy tym projekcie zrezygnował z dodatkowych środków ,,upiększających”, stawiając na naturalizm oraz pewnego rodzaju surowość. Wszystko po to, aby skupić uwagę odbiorców na głębszym przesłaniu, a nie tylko na powierzchowności. Oderwał się tym samym od kanonów komercyjnego przedstawienia marki przyjętych w branży fashion.

Po raz kolejny dał artystyczny wyraz, że jest mistrzem doskonałego operowania światłem i cieniem, zabawy kolorami oraz, że potrafi wejść w intymny dialog z pozującymi mu modelami. Efektem jest zmysłowa sesja pełna skrajności i różnorodności.

W dobie pogoni za wszystkim, zapominamy o tym co ważne, piękne i w pewnym sensie pierwotne. O potrzebie doznań i uczuć, nastrojach w danym momencie, sumie doświadczeń. To w końcu baza, dzięki której jesteśmy… :

Zdjęcia:
@Struxtural 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.