Kolagen,właściwości zdrowotne.

naturwohl-gesundheit / Pixabay

Kolagen to najpotężniejsze białko w organizmach kręgowców daje nam urodę i zdrowie. Kolagen jest białkiem inteligentnym. Tworzy sprężystą podporę dla wszystkich narządów ludzkiego organizmu, perfekcyjnie dopasowuje się do ich wymagań.

 

Gołym okiem widać to na przykładzie skóry, dzięki kolagenowi zachowuje ona swój kształt i prawidłowo funkcjonuje. Gdy go brak pojawiają się zmarszczki, zwiotczenia, problemy dermatologiczne. Kolagen to białko o niesamowitych możliwościach ale i bardzo wrażliwe. Szkodzą mu w nadmiarze promienie UV, jak dłuższe opalanie się, i korzystanie z solarium oraz stres i kontakt z toksycznymi substancjami oraz niekorzystne bodźce na przykład choroby czy urazy i oparzenia.

 

Dzięki dzisiejszej technologii można dostarczyć kolagen skórze i sąsiednim tkankom. Kolagen aktywny biologicznie, to całkowicie naturalny produkt, nie zawiera syntetycznych dodatków, jest w pełni bezpieczny nawet dla osób o skórze bardzo wrażliwej i alergicznej. Działa wyłącznie dobroczynnie, nie można go przedawkować i nie uzależnia. Dzięki jego działaniu, znikają zmarszczki gdyż ujędrnia skórę znikają obwisłości na twarzy. Ma dobroczynny wpływ na włosy, znika łupież a skóra staje się zdrowa można go też stosować do skóry tłustej Dzięki niemu znika trądzik jego efekty działania porównywalne są z rezultatami medycyny estetycznej, a przy tym nie powoduje żadnych niekorzystnych skutków ubocznych.