Antykolkowa butelka dla noworodka.

angel4leon / Pixabay

Czas, gdy noworodek się rozwija, zazwyczaj już spędza w domu z rodzicami. I to na nich spoczywa, jak będzie przebiegał każdy dzień. Aby uniknąć niekomfortowych sytuacji już 3 miesięcznego dziecka, warto koić najlepszym mlekiem. Oczywiście mleko w proszku najlepszej marki nie wystarczy. Do tego potrzebna jest odpowiednia butelka, która nie będzie powodowała kolek.
Niektóre butelki szklane są bardzo dobre w szybkim chłodzeniu i szybkim podgrzewaniu mleka, jednak smoczek ich ze zbyt wielką dziurką nie jest dobrym rozwiązaniem. Duże dziurki powodują, że niemowlę nałyka się mleka. A tu chodzi o to, że niemowlę ma być nakojone w miarę przyzwoicie bez problemów.

Już koniec z uciążliwymi kolkami u niemowlaka.

Warto zaopatrzyć się w butelkę anty-kolkową, która ma w sobie już sterylizator. Wystarczy 3 minuty w mikrofalówce, już mamy butelkę do kojenia mleka wyparzoną. Prosta jest ona w użyciu i w dodatku nie kosztuje wiele. Wygodna i bezpieczna, przetestowana, nie powoduje alergii.
Wbudowany sterylizator nie wymaga obsługi, a już i nie musimy stać nad garnkiem z wodą, wyparzać butelkę, ani zbytnio zużywać wody, i czekać aż zacznie się gotować.
Dzięki stosowaniu jej przy kojeniu, niemowlak nie będzie miał aż tak dużych problemów z kolkami i unikniemy znoszenia płaczów jego z powodu kolki.
Reasumując, chwile z naszą pociechą są najważniejsze, i warto poświęcić się dla wychowania maleństwa. Przy tym stosując najlepsze rozwiązania, jakim również jest antykolkowa butelka do mleka.

 

pokarmy-diety.pl