Spotkania w kobiecym stylu

W bezselerowej książce Paulo Coelho ,,Alchemik” odnajdujemy mnogość zdań skierowanych do naszej duszy. Jednym z nich jest: 

No właśnie.  Czy istnieje recepta na indywidualne przejście przez życie z pogodą w sercu, mimo zawirowań losu? Okazuje się, że tak, a receptą na to chcą podzielić się trzy wyjątkowe kobiety: Agnieszka Maciąg, Dagmara Skalska i Magdalena Malicka – kobiety niesamowite, piękne, mądre, inspirujące do wspaniałego, świadomego życia. 

Ten sam artysta napisał także, że ,,To rzeczy pros­te są zaw­sze naj­bar­dziej niezwykłe”. W  dzisiejszych czasach staramy się na siłę być perfekcyjne we wszystkich aspektach naszego życia. Próbujemy na siłę dopasować się do otaczającego nas świata, zmieniać się w poszukiwaniu akceptacji z zewnątrz. Chcemy być idealnym pracownikiem, matką, żoną, przyjaciółką. Jakże często w tym codziennym biegu zapominamy o sobie.

Mottem „Spotkań w kobiecym stylu”  jest MASZ PRAWO BYĆ IDEALNIE NIEIDEALNĄ, LECZ TWOIM OBOWIĄZKIEM JEST BYĆ SZCZĘŚLIWĄ KOBIETĄ.

Prelegentki, które podzielą się swoją wiedzą z zakresu świadomego życia, ze swoich pasji uczyniły codzienność, pokonując po drodze wiele barier, problemów i przeszkód.  Podczas  „Spotkania w kobiecym stylu” opowiedzą swoje historie i pokażą na swoim przykładzie co zyskamy, jeśli odważymy się być sobą i podążać za swoimi marzeniami.

Czego dowiesz się na spotkaniu? 

  • Jak żyć „PEŁNIĄ ŻYCIA”, jak osiągnąć i zachować w swoim życiu poczucie radości, pełni zdrowia oraz sensu i harmonii
  • Jak celebrować codzienność
  • Nauczysz się akceptować siebie, szanować siebie i w końcu jak POKOCHAĆ siebie
  • Nauczysz się jak holistycznie dbać o swój organizm: zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną, umiejętność panowania nad stresem – absolutnie obowiązkowa wiedza
  • Jak pokonać nieśmiałość i zdobyć pewność siebie
  • Otrzymasz narzędzia, które będą pomagać im w codziennym dążeniu do szczęścia i spełnienia
  • Usłyszysz o tym, że warto podążać za swoimi pasjami oraz, że każdy ma prawo być zagubionym lecz również każdy ma obowiązek być szczęśliwym człowiekiem

Poznają prawdziwe historie cudownych kobiet, które dzisiaj są szczęśliwe i spełnione. Gwarantujemy, że wyjdziesz z naszego spotkania naładowana niezłą dawką pozytywnej energii 🙂

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA: GDAŃSK – 12 SIERPNIA,

KRAKÓW – 7 PAŹDZIERNIKA i WARSZAWA – 21 PAŹDZIERNIKA.

 

Więcej o projekcie oraz dostępności biletów znajdziesz tutaj >>>