Ortopedyczny produkt

esudroff / Pixabay

Wyprawka dla noworodka

Jesień to czas, gdzie pogoda płata figle. Jednego dnia ciepło, drugiego dnia chłód, pada deszcz, zimny wiatr owiewa wózek dziecka. W tym czasie należy wyjąć z garderoby małego dziecka ciepłe ubranka. Ciepłe swetry, ciepłe polarki, spodenki z grubego materiału, które utrzymują ciepło niemowlaka.
Dwu miesięczny niemowlak musi oprócz garderoby jesiennej, wiosennej i zimowej mieć w swoich rzeczach podstawowych ortopedyczny podkład, tak zwane majtki ortopedyczne. To specjalnie zaprojektowane ortopedycznie dla dziecka majtki, które utrzymują bioderka w normalnym stanie. Dzięki nim unikniemy skrzywień i problemów, jakie wiążą się z podkładaniem kilku pieluch tetrowych, by utrzymały bioderka. Czas aż do trzech i pół miesiąca, to czas, gdzie należy szczególnie zadbać o nóżki niemowlaka. To ważny element, gdyż pampersy znajdujące się po między nogami nie dają tej możliwości, a nóżki zbyt pampers ściskają. One powodują, że bez ortopedycznego wkładu dziecko będzie mieć problemy.

Wygodny wkład ortopedyczny jest na rzepy po obu stronach i z łatwością założymy maluchowi by dobrze miał ułożone bioderka.
Reasumując, ta forma utrzymania bioderek w idealnym schemacie umożliwia unikanie problemu, który może niezbyt efektownie wyglądać. A badania, na jakie musimy się z dzieckiem udać, mogą nie wykazać pozytywnego efektu.

 

pieniadzewbanku.pl