Pandemia, koronawirus.

padrinan / Pixabay

Niniejszy artykuł ma na celu naświetlenie problemu koronawirus. Początkowo, koronawirus został zdementowany przez różne środki masowego przekazu. W Polsce problem został ignorowany.

 

Nie potwierdzone przypadki to i nie ma wirusa, nie ma epidemii. Niestety w tym czasie powstała fala osób zainfekowanych koronawirusem. Ludzie normalnie kupują, zbierają się w grupach, gdzie mogą być potencjalnie zarażeni. Rząd nic z tym nie robi. Pomimo, że w innycb krajach nastał paraliż., nie można normalnie funkcjonować. Kompromitacja rządu polskiego nie zna granic. Szpitale są w opłakanym stanie. Ludzie potencjalnie zarażeni muszą sami szukać pomocy.
Wydawało się, że ekologia uchroni ludzi i planetę. A tym czasem z zupełnie innej strony koronawirus rozprzestrzenił się na skalę światową. W Europie. zachodniej tysiące zgonów. I nie można powiedzieć, że mi to nie vrozi. Zarazić się może każdy obywatel. A w tych warunkach trzeba walczyć i dezynfekować wszystko póki jest się zdrowym. Multiwitamina, owoce za pan brat.