Zdrowa i szybka opalenizna natryskowa w Wejherowie

Beautician with airbrush-pistol and client in a cosmetic studio doing bronzing

Opalanie natryskowe to obecnie jeden z bezpieczniejszych i szybkich sposobów na uzyskanie zdrowiej opalenizny. Środek stosowany do opalania natryskowego jest całkowicie bezpieczny i delikatny dla naszej skóry, nie wywołujący alergii i podrażnień. Rezultat uzyskanej opalenizny jest błyskawiczny a dodatkowo bardzo przystępny cenowo, bowiem za kilkadziesiąt złotych możemy stać się posiadaczkami pięknego i zdrowego koloru naszej skóry. Takie efekty zapewni nam opalanie natryskowe Wejherowo

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Dzień przed wykonaniem opalania natryskowego należy odpowiednio przygotować swoje ciało, mianowicie wykonać depilację oraz peeling. Jest to ważna kwestia, gdyż skóra potrzebuje czasu na regenerację. Po wykonaniu depilacji nie nawilżajmy oraz nie smarujmy ciała żadnym kremem oraz balsamem, nie nakładajmy również żadnego kremu ani podkładu na twarz. Dodatkowo przed samą wizytą w salonie nie stosujmy żadnych perfum ani antyperspirantu. Natychmiastowy efekt opalania natryskowego będzie widoczny, tylko, gdy skóra pozostanie sucha. Jako miejsce godne polecenia możemy wymienić opalanie natryskowe Wejherowo

Jak wygląda sam zabieg?

Opalanie natryskowe wykonuje się w specjalnej kabinie. Możemy wejść nago, jednak zazwyczaj pozostajemy w samej bieliźnie i klapkach. Po nałożeniu specjalnego czepka w celu ochrony włosów, kosmetyczna przystępuje do opalania. Spryskuje całe ciało specjalnym urządzeniem, aż do momentu uzyskania odpowiedniego odcienia skóry. Cały zabieg może potrwać około 15 minut, natomiast żeby opalenizna się utrwaliła, należy odczekać kolejne 10 minut.

Czego nie można robić po opalaniu natryskowym?

Po opalaniu natryskowym nie wolno się kąpać przez kilka godzin. Możemy delikatnie umyć ciała płynem, bez użycia szorstkich przedmiotów. Po zabiegu starajmy się regularnie nawilżać skórę, wtedy opalenizna utrzyma się dłużej. Dodatkowo, aby rezultat był jeszcze dłuższy, stajamy się unikać wizyt w saunie, kąpieli w chlorowanej wodzie oraz jacuzzi. Nie zalecamy również stosowania peelingów oraz mocnego szorowania naskórka.

Kto może skorzystać z opalania natryskowego?

W zasadzie każda osoba, która chce uzyskać szybki efekt zdrowo wyglądającej opalenizny, nie ma przeciw skazań nawet dla kobiet w ciąży, bowiem ta metoda jest całkowicie bezpieczna i nie naraża skóry na promieniowanie UV.

Kto nie powinien korzystać z tego zabiegu?

Z opalania muszą zrezygnować osoby, które mają różnego rodzaju choroby skóry. Są to głównie alergie skórne, łuszczyca, wypryski, trudno gojące się rany, nadmierna potliwość oraz astma.Najlepiej jednak zawsze przed wykonaniem tego typu zabiegu, poprośmy o radę fachowca.