Pracodawcom zależy na zatrudnianiu jak najlepszych osób. Każda umiejętność poprawiająca wydajność pracy jest na wagę złota. Nie inaczej jest w przypadku szybkiego pisania. Pracodawca będzie zadowolony z szybkiego i rzetelnego wykonywania obowiązków. Sprawdź, jak konkretnie pisanie bezwzrokowe wpłynie na jakość Twojej pracy.
Ekonomia czasu
W rzeczywistości pisanie stanowi niewielką część pisania. Pisząc w tradycyjny sposób nasze palce przez większość czasu pozostają w bezruchu, a my wodzimy wzrokiem po klawiaturze w poszukiwaniu liter. Poświęcamy temu niewielkie odcinki czasu, jednak po zsumowaniu będą stanowiły większość procesu tworzenia tekstu. Nauka pisania na klawiaturze bezwzrokowo umożliwia maksymalnie efektywne wykorzystanie bezcennego aktywa, jakim jest czas. Jeśli tempo pisania wzrośnie ze 150 do 600 znaków na minutę, obowiązki zostaną wykonane czterokrotnie szybciej.
Korzyści dla pracownika
Pracodawcy nagradzają sumiennych pracowników, ponieważ zwiększają oni zyski. Jeśli odpowiadasz na kilkanaście maili w ciągu godziny lub tyleż wysyłasz, dostarczasz kod czy raport na długo przed deadline’em, stajesz się perłą w koronie przełożonego. W ten sposób otwierasz sobie drogę do rozwoju kariery.
Korzyści dla pracodawcy
Nauka pisania na klawiaturze bezwzrokowo może przynieść firmie wyłączne korzyści. Sprawna obsługa klienta, szybkie dostarczanie gotowych produktów czy wystawianie recept w kilka sekund – wszystko to wpłynie korzystnie na wizerunek firmy. Klienci będą darzyli taką firmę zaufaniem, dzięki czemu nawiążą dłuższą współpracę czy polecą innym, dzięki czemu zyski wzrosną. Zapewnienie pracownikom szkoleń z szybkiego pisania to inwestycja, która szybko zwróci się z bardzo dużym zyskiem.